Terraarioeläimet · Viljakäärme · Leopardigekko · Maakilpikonna · Tulilisko · Berberiskinkki · Tarantella · Ohje

Matelijasivuston yhteystiedot

15.05.2007

Tämä sivusto on tehty kaikkia tiedonjanoisia matelijaharrastajia varten. Toivottavasti sivustosta oli iloa ja hyötyä sinullekin. Palautetta voit antaa joko alla oleviin sähköpostiosoitteisiin tai vieraskirjan kautta. Huomaa, että voit lähettää vieraskirjan kautta myös yksityisiä viestejä.

Sivuston
ylläpitäjä:
Matias Griese <matias@matelijat.info>
Lajikohtaiset
sivut:
Berberiskinkki: Jonna Vikman <jonna@matelijat.info>
Kuningasboa: Tiina Hallikainen <tiina@matelijat.info>
Kuningaspyton: Niina Hallikainen <niina@matelijat.info>
Leopardigekko: Niina Hallikainen <niina@matelijat.info>
Maakilpikonna: Niina Hallikainen <niina@matelijat.info>
Sinikieliskinkki: Niina Hallikainen <niina@matelijat.info>
Siniviehkokäärme: Niina Hallikainen <niina@matelijat.info>
Tarantella: Terhi Koskela <terhi@matelijat.info>
Tulilisko: Joonas Gustafsson <joonas@matelijat.info>
Viljakäärme: Matias Griese <matias@matelijat.info>
Puhelin:
(iltaisin)
+358 40 730 6891 / Matias
+358 44 594 3011 / Niina
Vieraskirja: Myös yksityisille viesteille
© 2002-2007, Matelijat.info
PÄIVITÄ SELAIMESI! Se ei osaa näyttää sivuja oikein.